Родина загиблого командира роти 59-го мотопіхотного батальйону домоглася повторної судово-медичної експертизи, аби дізнатися правду. Рідні не вірять, що він скоїв самогубство з автомата, вистрілив п’ять разів собі в голову та шию. Ексгумація виявила факти, які докорінно змінюють висновки про причини смерті.

Судмедексперти знайшли докази вбивства офіцера Юрія Барашенка родом з Бершадського району.

Юрій Барашенко загинув 3 серпня 2016 року. Був командиром мотопіхотної роти. За переддень до трагедії збирався у відпустку, щоб встигнути на День народження дружини.

Чоловік працював вчителем військової підготовки Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У квітні 2015 року був мобілізований Бершадським районним військовим комісаріатом.

Рідні не вірять у самогубство бійця та добилися ексгумації тіла. Вінницькі судмедексперти не погоджуються з донецькими колегами, які одностайно говорять про самогубство та закрили справу. Якщо доведуть, що Барашенка вбили, то слідчі можуть потрапити під підозру. Варто зазначити, що у чоловіка 5 вогнепальних поранень в голову з різних напрямків.

Деталі дивіться в сюжеті: