Біля Ладижинської міської ради на Вінниччині місцеві жителі та лікарі влаштували акцію протесту проти можливого проведення скорочень у Ладижинському територіально-медичному об’єднанні.

Люди обуренні намірами міської ради скоротити медиків у місцевій лікарні.

На Вінниччині люди пікетують міську раду, яка хоче закрити лікарню.23 жовтня біля Ладижинської міської ради на Вінниччині місцеві жителі та лікарі влаштували акцію протесту проти можливого проведення скорочень у Ладижинському територіально-медичному об'єднанні.Люди обуренні намірами міської ради скоротити медиків у місцевій лікарні. Пікет ладижинці влаштували біля міської ради, де саме відбувалась сесія. Питання скорочень робочих місць у лікарні було на порядку денному сесії."Місто в такому разі фактично залишиться без стаціонарної допомоги, без пологового, інфекційного, дитячого відділень. Частково буде лише хірургічне і терапевтичне. Це обурило і містян і наш колектив. Адже ті невеличкі кошти, які будуть виділені із бюджету міської ради не дозволять утримувати лікарню", – зазначила завідуюча терапевтичним відділенням міської лікарні Алла Максимович.Ладижинське територіальне-медичне об'єднання хочуть реорганізувати в комунальне некомерційне підприємство."Всі люди вийшли для того, щоб зберегти робочі місця і не допустити скорочення лікарні, або ліквідацію через нову реорганізацію. Згідно реформи держава дає менше коштів на утримання лікарень. Зі 120 ліжок стаціонару, які зараз є в лікарні хочуть залишити 22. Різниця відчутна 120 і 22! Люди поки не знають, що їх чекає. Чиновники розповідають, що все буде добре і ніхто нікого скорочувати не буде", – зауважив лікар-анестезіолог відділення реанімації Олександр Рябок.відео: NewsOne#ВінницяNEWS #протест

Опубліковано Вінниця News Понеділок, 23 жовтня 2017 р.

Пікет ладижинці влаштували біля міської ради, де саме відбувалась сесія. Питання скорочень робочих місць у лікарні було на порядку денному сесії.

“Місто в такому разі фактично залишиться без стаціонарної допомоги, без пологового, інфекційного, дитячого відділень. Частково буде лише хірургічне і терапевтичне. Це обурило і містян і наш колектив. Адже ті невеличкі кошти, які будуть виділені із бюджету міської ради не дозволять утримувати лікарню”, – зазначила завідуюча терапевтичним відділенням міської лікарні Алла Максимович.

Ладижинське територіальне-медичне об’єднання хочуть реорганізувати в комунальне некомерційне підприємство.

“Всі люди вийшли для того, щоб зберегти робочі місця і не допустити скорочення лікарні, або ліквідацію через нову реорганізацію. Згідно реформи держава дає менше коштів на утримання лікарень. Зі 120 ліжок стаціонару, які зараз є в лікарні хочуть залишити 22. Різниця відчутна 120 і 22! Люди поки не знають, що їх чекає. Чиновники розповідають, що все буде добре і ніхто нікого скорочувати не буде”, – зауважив лікар-анестезіолог відділення реанімації Олександр Рябок.