Вінницький кондитер задекларував майже 2 тисячі квадратів нежитлової нерухомості

Володар елітних автівок, депутат Вінницької обласної ради Геннадій Вацак, переважній кількості вінничан відомий магазинами «Вацак», які продають кондитерську продукцію. Ми вирішили з’ясувати який офіційно зареєстрований бізнес взагалі має Геннадій Вацак, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Задекларував депутат також майно своєї дружини та сина. Почнемо з нерухомого майна Геннадія Вацака, яке все знаходиться у Могилів-Подільському. Депутат облради має нежитлове приміщення площею 993,3 квадратних метри по вулиці 3-й Гвардійській. Ще з нежитлових приміщень у нього є будівлі площами: 282,7; 315,7; та 262,3 квадратних метри. Останніх два приміщення знаходиться на площі Шевченко. А це разом складає 1854 квадратних метри нежитлової нерухомості.

Цікаво, що Геннадій Вацак не задекларував жодної житлової нерухомості. Відсутні у декларації також відомості про грошові активи готівкою.

Син депутата Владислав, відповідно до декларації, також має нерухоме майно тільки у Могилів-Подільському, окрім магазину у 27 квадратних метри у Шаргороді. Владислав Вацак володіє земельною ділянкою площею 4,26 сотки по вулиці Коцюбинського. З нежитлових будівель у нього є: приміщення 282,7 квадратних метри по вулиці Київській, станція технічного обслуговування, кондитерський цех площею 1014,2 квадратних метри, який знаходиться недалеко від узбережжя Дністра.

По вулиці Ставиській Владислав Вацак має квартиру у 58 квадратних метри. Дружина депутата обласної ради, Вікторія Вацак, є власницею нежитлових приміщень площею 276,5 та 325 квадратних метри. Неподалік будинку, де знаходиться квартира Владислава Вацака, по тій же вулиці Ставиській, Вікторія має квартиру площею 58,2 квадратних метри. Також часткою цієї квартири володіє Ольга Твердохліб, на ім’я якої зареєстрований кондитерський цех площею 1855 квадратних метри та земельна ділянка поруч з ним.

Отже, родині Геннадія Вацака належить близько гектара прибережної території у Могилів-Подільському.

Батько Геннадія Вацака має приміщення кондитерського цеху площею 522,3 квадратних метри та дві квартири по 30 квадратних метри на вулиці Грецькій.

Геннадій Вацак є кінцевим бенефіціарним власником чотирьох підприємств: ПП «Поділля і Ко», ПП «Подільський легіонер», ПП «Славська» та колективне підприємство «Хмельницький завод оцинкованого посуду». Всі ці підприємства юридично зареєстровані за одною адресою у Хмельницькому на вулиці Шевченко, 41.

ПП «Поділля і Ко» раніше було зареєстровано за адресою вулиця Подільська, 25 у Хмельницькому.

Статутний капітал підприємства – 8 830 000 гривень. На це підприємство зареєстровані кілька приміщень кондитерського цеху у Могилів-Подільському по вулиці 3-а Гвардійська, 4. Загальна площа цих корпусів понад 2000 квадратних метри.

ПП «Подільський легіонер» має статутний капітал 561 100 гривень. Юридична адреса підприємства з 2003 по 2012 рік була у Хмельницькому по вулиці Проскурівське Підпілля, 209.

Цьому підприємству належить нежитлова будівля площею 1872,3 квадратних метри по вулиці Острівська у Могилів-Подільському. Складається будівля з адміністративної частини, їдальні, душової, гаражу та пожежного водоймища.

ПП «Славська» раніше було юридично зареєстровано за адресою вулиця Подільська, 25, як і ПП «Поділля і Ко». Статутний капітал підприємства становить 1 600 000 гривень. Нежитлове приміщення у 1378,4 квадратних метри на площі Шевченка, 2 у Могилів-Подільському належить цій фірмі.

Колективне підприємство «Хмельницький завод оцинкованого посуду» єдине з чотирьох цих підприємств, яке не змінювало свою юридичну адресу та не має майна у Могилів-Подільському. Підприємству належить два приміщення за адресою вулиця Шевченка, 41 площею 28,7 та 41 квадратний метр у Хмельницькому. Колективне підприємство «Хмельницький завод оцинкованого посуду» виникло у 1997 році, коли відбувався розподіл колективного майна заводу «Іскра».

Взагалі більша частина колишнього заводу належить підприємству «Гранд К», основний вид діяльності котрого — виробництво металевих виробів. Підприємства Геннадія Вацака за цією адресою, переважно, тільки зареєстровані, а їх майно знаходиться у Могилів-Подільському.

Серед кінцевих бенефіціарних власників колективного підприємства «Хмельницький завод оцинкованого посуду» – Ольга Твердохліб. На її ім’я зареєстровані ще два підприємства за знайомою нам вже адресою у Хмельницькому по вулиці Шевченка, 41: «Кондитер-В» та дочірнє підприємство «Селіа-2». Приватне підприємство «Кондитер-В» має статутний капітал 2 000 000 гривень. Основний вид діяльності підприємства: роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. На це підприємство зареєстровані магазини «Вацак», які знаходяться у таких містах: Ямпіль, Вінниця, Житомир, Кременець, Рівне, Тернопіль, Новояворівськ. Дочірнє підприємство «Селіа-2» було створено підприємством «Кондитер-В». Статутний капітал «Селіа-2» 25 000 гривень. На цю фірму ніякого майна не зареєстровано.

Відповідно до декларації, Геннадій Вацак від зайняття підприємницької діяльності за 2016 рік отримав 781 549 гривень, його дружина Вікторія – 780 226 гривень та син Владислав – 766 773 гривень.