У Тульчинському ветеринарному технікумі відбувся конкурс «Я – Українка!»

Крутиться колесо життя... Змінюються погляди, влади, вартості, проте не меншають роль та значення жінки в суспільстві. Вона, як і раніше, дарує щастя і любов, підтримує в людських душах промінці доброти і людинолюбства, жаги до життя.

502

У Тульчинському технікумі ветеринарної медицини відбулась ще одна приємна нагода зібратись разом студентам та викладачам напередодні славного ювілею – 60 річниці з дня заснування.

Гарний настрій і незабутні враження подарував студентський конкурс «Я – українка», який пройшов з ініціативи студентського самоврядування та за підтримки директора технікуму, Заслуженого працівника ветеринарної медицини України, Моркляка Михайла Івановича в рамках національно-патріотичного виховання студентів. Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, сприяння розвитку її творчих навиків, інтелектуальних та артистичних здібностей, збереження національних традицій та звичаїв.

Україна славиться красунями. Здавна в усьому світі знали про українських дівчат. В усі віки їм були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Юні україночки, студентки 1- 3 курсів, продемонстрували кмітливість та винахідливість, знання рідної мови та літератури, історії, вміння бути гарними господиньками, а також свої здібності та захоплення. Дівчата змагались у номінаціях «Чарівна українка», «Самобутня українка», «Креативна українка», «Артистична українка», «Оригінальна українка», «Весела українка», «Творча українка», «Хазяйновита українка». А переможницями стали Клименко Діана, Рівна Олена, Назаренко Марія, Долгова Діана, Нечитайло Мар’яна, Кулик Аліна, Чорноус Віра, Мороз Анастасія.

Дійство показало, що є у нас справжні красуні, талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, а попереду у них нові сцени та п’єдестали наступних конкурсів.

Хочеться сподіватись, що у майбутньому вони прославлять на весь світ наші національні і культурні традиції, красу української Берегині!

Методист технікуму Н.Лисиця.