Під Немировом загорівся пасажирський потяг

602

У Немирівському районі на лінії Вінниця-Гайворон горить пасажирський потяг. Сталося це ввечері 20 травня. Очевидці кажуть — палають три вагони із чотирьох повідомляє vn.20minut.ua.

Фото:vn.20minut.uа
Фото:vn.20minut.uа

Близько 19.00 до редакції RIA подзвонив чоловік і сказав, що на колії Вінниця-Гайворон бачив потяг, що рухався повз берег Бугу увесь задимлений.

— Я із друзями рибалю по іншу сторону річки. Повертаю голову – і бачу, що колією катиться потяг. І він горить! – розповідає по телефону Дмитро Рябов.

Дмитро вважає, що у потяга загорівся тягач. Вже близько 19:40 до вагонів під’їжджає пожежна машина. Але дістати до палаючих вагонів пожежники не можуть – занадто крутий схил у тому місці, де потяг зупинився.
— Місцеві жителі кажуть, загорівся у Семенках. А потім скатився колією у низину. Тут ми його і побачили, – розповідає Дмитро

Далі, на очах Дмитра якийсь локомотив відтягнув потяг у сторону Семенків. Володимира Сиваника журналісти знайшли через соцмережі. Він – один із пасажирів потягу. Каже, той загорівся о 18.30.
— У потязі 4 вагони та близько 400 людей.Їхали у сторону Гайворона. Коли загорівся тягач, людей висадили у Семенках, – каже хлопець.
Люди чекали у полі на новий поїзд близько двох годин. О 20:40 він нарешті прибув.
– Ми вже їдемо, вагон тхне гар’ю, – написав журналісту Володимир о 20:50.
Тим часом на Фейсбуці у групі “Поїзд Вінниця-Гайворон” Іван С. написав, що поїзд забрав не усіх пасажирів зі станції:
– Нарешті прислали тепловоз зі сход,у і один вагон дизеля поїхав під тепловозом. Три вагони відчепили… Пасажирів втулили в один вагон, було дуже тісно… За пасажирами, які їхали до Ситківців, приїхав автобус…
О 20:40 за пасажирами прибув новий потяг. Після двох годин очікування у полі людей нарешті повезли у сторону Гайворона.