В Тульчинському закладі дошкільної освіти №1  впроваджується  програма з основ соціальної і фінансової освіти дошкільнят «Афлатот».

На виконання наказу МОН України від 22.01.2016 № 46 «Щодо упровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку» Тульчинський заклад дошкільної освіти  №1 «Веселка» працює над втіленням в практику роботи з дітьми програми «Афлатот».

Дитсадок - Відкритий урок

Інноваційний процес здійснюється тут  поетапно. У закладі розроблено заходи з упровадження програми, створюються умови, поповнюється розвивальне предметно-ігрове середовище. З метою реалізації нововведень в практику роботи закладу з вихователями проводяться навчання з ознайомлення зі змістом програми, моделюванням методів і прийомів взаємодії з дітьми, які стануть ефективними і сприятимуть засвоєнню програмових знань дошкільниками.

Дитсадок - Відкритий урок

Враховуючи важливість соціально – економічної освіти дошкільнят в закладі відбувся теоретично-практичний семінар на тему: «Школа Афлатуна. Про складні поняття цікаво і доступно»

Учасники заходу мали можливість переглянути  відкрите заняття в старшій групі №1 «Вчимося дружити» (вихователь – Талибова І.Ю.) та «Шоу –талантів» в старшій групі №2 (вихователь Звєрєва В.О., музичний керівник Комісар Л.А.).

              Впровадження програми «Афлатот» продовжується.  

Тульчинський заклад дошкільної освіти №1 продовжує впроваджувати програму з основ соціальної і фінансової освіти дошкільнят «Афлатот».

Дитсадок - Відкритий урок

Програма «Афлатот» розглядається як додатковий навчальний курс до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина», розробленої відповідно до Базового компонента України, з упором на вміння і навички у сфері соціальної та фінансової освіти. У зв’язку з цим педагоги закладу гармонійно включають розділи та модулі програми «Афлатот» в освітній процес. Цей курс допомагає дітям усвідомити, хто вони і як взаємодіяти з іншими людьми; він акцентує увагу на ролі сім’ї та сімейних цінностей; він надихає дітей вивчати свої права та обов’язки.

Дитсадок - Відкритий урок

Одним із пріоритетних завдань педагогічного колективу закладу на 2017-2018 навчальний рік є впровадження та використання сучасних технологій соціально- фінансової освіти дошкільників.

У закладі відбувся колективний перегляд заняття в середній  групі  на тему: «Найдорожчі люди у моєму житті».  Вихователь  Ярушевська Тетяна Володимирівна продемонструвала колегам ефективні методи і прийоми, що якнайкраще сприятимуть засвоєнню програмових знань дошкільниками.

Дитсадок - Відкритий урок

Вогняна кулька з космосу на ім’я Афлатун стала вже частою гостею у цьому дитячому садку. Саме Афлатун, веселий, добрий та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним.