ДП Тульчинське ЛМГ в особі лісничого Журавлівського лісництва Юхименко О.П. спільно з ПП Лотиш М.К. провели акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Дерева – легені нашої планети. Велику площу землі займають ліси. Нажаль багато факторів, таких як пожежі та посуха, негативно впливають на екологічний стан навколишнього світу.

Приватний підприємець Лотиш Микола Клавдійович як людина, діяльність якої безпосередньо пов’язана з лісопромисловим господарством, виконує свій громадянський обов’язок та приймає активну участь у відновленні лісових насаджень в Тульчинському районі.

30 квітня 2017 року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» силами лісопереробного підприємства ФОП Лотиш М.К. та ДП Тульчинське ЛМГ було висаджено 10000 саджанців дубу, 2000 саджанців грушки, та 2000 – черешні на площі 3,4 га на території Журавлівського лісництва, яке належить Тульчинському лісомисливському господарству.

Загалом більше ніж 50 чоловік прийняли участь в акції.

Такі події не тільки приносять користь екології, але й зближують колектив та дають можливість зробити особистий внесок в озеленення нашого рідного краю.