5 лютого, організатори  другого Міжнародного open air фестивалю Operafest Tulchyn оголосили дати проведення цьогорічного заходу. Фестиваль опери стартує 8 червня і загалом триватиме три дні.

До фестивалю – всього 4 місяці і ми з радістю оприлюднюємо дати проведення, – розмістили повідомлення на Фейсбук-сторінці заходу. – II Міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018 пройде 8-10 червня! Три дні насолоди від кращих опер світу, проект «Леонтович Арт квартал» та ще багато-багато сюрпризів! Цьогорічний фестиваль здивує і на 100% вразить!!!

Хоча і дату оголосили зараз, однак до цьогорічного фесту команда OPERAFEST TULCHYN розпочала готуватися одразу по завершенні минулорічного, а робота триває й нині.

Зокрема сьогодні, 5 лютого, відбулась робоча нарада представників обласної, районної та міської влади з командою фестивалю OPERAFEST TULCHYN.

Під час наради обговорили проект-переможець «Леонтович Арт квартал» від Вінниччини Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження», який було оголошено Міністерством культури в листопаді 2017 року. Проект отримав найвищі бали та очолив рейтинг переможців серед 158 проектів, які були подані на розгляд експертного журі.

Сьогодні під час презентації проекту були визначені ареали мистецького кварталу, де будуть наносити тематичні мурали, графік роботи з реалізації проекту та обговорені питання, що стосуються мистецької складової.