Два жителя Вінницької області заплатили $ 1000 і оформили попереднє замовлення на нову модель електричного автомобіля Tesla Model 3, офіційні поставки покупцям якої почалися 29 липня в американському місті Фрімонті, штат Каліфорнія.

Разом зі стартом поставок нового електрокара, компанія Tesla провела і повноцінну презентацію Model 3. З цього моменту електромобіль надійшов в серійний продаж, а під час заходу перший 30 клієнтів вже отримали свої довгоочікувані електрокари.

Всередині

Tesla Model 3 буде поставлятися в двох версіях: базова модель проїжджає на одному заряді 354 кілометри, розгін від 0 до 96 км / год складає 5,6 секунди, максимальна швидкість – 209 км / ч. Версія під назвою Long Range отримала акумулятор підвищеної ємності і на одному заряді проїжджає 500 км. Розгін від 0 до 96 км / год відбувається за 5,1 секунди. У Tesla Model 3 немає стандартної для інших автомобілів приладової панелі. Замість неї посеред торпеди знаходиться 15-дюймовий дисплей, на якому відображається вся необхідна інформація.

Ціна

Стандартна версія Tesla Model 3 буде продаватися за ціною 35 тисяч доларів. Версія Long Range оцінена в 44 тисячі доларів США. Стандартний колір новинки – чорний. За додаткову 1000 доларів кузов на вибір пофарбують в червоний, білий, два відтінки сріблястого металіка або синій металік. Базова версія Tesla Model 3 оснащується 18-дюймовими дисками. За додаткові 1500 доларів встановлюються 19-дюймові диски, як у спортивних машин. Але і це не все. Якщо у вас завалялися ще 5000 тисяч доларів США, можна замовити поліпшену комплектацію електромобіля. У неї входять панорамний дах, поліпшені протитуманні фари з вбудованими світлодіодами, підігрів передніх сидінь з електроприводом, підігрів керма і автоматично складаються бічні дзеркала, дерев’яні вставки в салоні, центральна консоль з двома док-станціями для смартфонів, більшу кількість динаміків і додатковий сабвуфер.

Плани на майбутнє

За словами Ілона Маска, кількість попередніх замовлень на Tesla Model 3 досягло 500 тисяч штук. Проте, в серпні замовникам доставлять 100 електромобілів, а у вересні ще майже 1500. У грудні 2017 року обсяг випуску електрокара повинен досягти 20 000 штук на місяць. Виходить, що з поточними потужностями виробництва, компанії знадобиться майже два роки, щоб виконати всі попередні замовлення. А за цей час з’явиться ще одна очеред і якщо машини сподобаються користувачам, вона буде значно більшою за попередню.